Buduj z nami

Rozpoczęliśmy akcję zbierania pieniędzy na Dom pod Cisem. O budowie czytaj w zakładce O akcji.

Prosimy Cię o darowiznę finansową na zakup wyposażenia pracowni!

Szanujemy Twój czas. Możesz nas wesprzeć w sposób dla Ciebie najwygodniejszy.

PRZEKAŻ 1% PODATKU na budowę Domu pod Cisem. O tym jak to zrobić przeczytasz tu.

WPŁAĆ DAROWIZNĘ na nasze specjalne konto 20 1600 1462 1025 2272 1000 0006 z dopiskiem „na cele statutowe stowarzyszenia - Budujemy Dom pod Cisem” lub skorzystaj z szybkich płatności na tej stronie. Koszt darowizny możesz odpisać w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu).

 

 

ZAŁÓŻ STAŁĄ DYSPOZYCJĘ PRZELEWU (np. co miesiąc) na określoną kwotę i możesz nas wspierać w ten sposób do końca zbiórki.

KUP CEGIEŁKĘ za 10, 20, 50, 100 zł w naszych biurach w Elblągu, Olsztynie, Iławie i Braniewie lub od naszych członków, pracowników i wolontariuszy.

WRZUĆ DATEK do skarbonki podczas organizowanych przez nas wydarzeń.

WYBIERZ NAGRODY przez stronę internetową zrzutka.pl.

ZRÓB ZAKUPY NA ZAPAS dokonując przedpłaty. Każdy, kto wpłaci:
- 100 zł będzie mógł skorzystać z jednego noclegu dla dwóch osób w naszym nowym hostelu;
- 25 zł będzie mógł odebrać torbę lub inne produkty wykonane przez CIS lub ze sklepu społecznego,lub otrzyma poczęstunek w kawiarni Domu pod Cisem.
Termin realizacji przedpłat - w ciągu roku po zakończeniu budowy i uruchomieniu działań. Otwarcie Domu planujemy na jesień 2019. Dokładam starań, żeby usługi było można realizować już od 1 września 2019 do 30 października 2020. Warunkiem będzie przedstawienie dowodu wpłaty darowizny w recepcji hostelu lub w sklepie czy kawiarence. Wystawiamy faktury w ciągu 7 dni od dokonania wpłaty.

KUPUJ PRZEZ STRONĘ FaniMani - gdy zrobisz zakupy przez internet, twój sklep przekaże nam darowiznę nie obciążając twojego portfela.

PRZEKAŻ DATEK odwiedzając profil Stowarzyszenia ESWIP na Facebooku.

POWIEDZ INNYM, co robimy i zachęć żeby nas w tym wspierali! Podziel się naszymi materiałami na facebooku, zrób urodzinową zrzutkę na naszą akcję!


Bardzo dziękujemy za każde wsparcie!

Podziękowanie przekażemy pocztą elektroniczną lub zwykłą. Jeżeli wyrazicie zgodę - zostaniecie wpisani w Księgę Darczyńców Stowarzyszenia ESWIPwirtualną i realną – wyłożoną w Domu pod Cisem. DLA NAJHOJNIEJSZYCH DARCZYŃCÓW szykujemy honorowe miejsce w Domu pod Cisem, gdzie umieścimy ich nazwy i logotypy.


JEŻELI MASZ PYTANIA lub uwagi do prowadzonej przez nas zbiórki - zadzwoń: 573 444 460 lub napisz do nas: budujznami@eswip.pl

Zbiórkę prowadzimy od 5 września 2018 do 30 czerwca 2019 roku. Będziemy systematycznie sprawozdawać się z jej rezultatów w zakładce Wyniki zbiórki.


Skontaktuj się z nami

@


Pliki do pobrania