Budowaliśmy Dom pod Cisem

Wyniki akcji przedstawiliśmy podczas uroczystego otwarcia Domu pod Cisem 18. września br. Szczegółowe rozliczenie znajduje się w zakładce "Wyniki zbiórki". Obecnie przygotowujemy się do kolejnej zbiórki pieniędzy na zagospodarowanie Domu, a także na Fundusz Grantowy IMPULS. Szczegóły wkrótce.

Gdyby ktoś jeszcze chciał coś dorzucić na zakup wyposażenia pracowni CISu, to poniższa informacja jeszcze przez jakiś czas będzie pomocna.

Rozpoczęliśmy akcję zbierania pieniędzy na Dom pod Cisem. O budowie czytaj w zakładce O akcji.

Prosimy Cię o darowiznę finansową na zakup wyposażenia pracowni!

Szanujemy Twój czas. Możesz nas wesprzeć w sposób dla Ciebie najwygodniejszy.

PRZEKAŻ 1% PODATKU na budowę Domu pod Cisem. O tym jak to zrobić przeczytasz tu.

WPŁAĆ DAROWIZNĘ na nasze specjalne konto 20 1600 1462 1025 2272 1000 0006 z dopiskiem „na cele statutowe stowarzyszenia - Budujemy Dom pod Cisem” lub skorzystaj z szybkich płatności na tej stronie. Koszt darowizny możesz odpisać w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu).

 

 

ZAŁÓŻ STAŁĄ DYSPOZYCJĘ PRZELEWU (np. co miesiąc) na określoną kwotę i możesz nas wspierać w ten sposób do końca zbiórki.

KUP CEGIEŁKĘ za 10, 20, 50, 100 zł w naszych biurach w Elblągu, Olsztynie, Iławie i Braniewie lub od naszych członków, pracowników i wolontariuszy.

WRZUĆ DATEK do skarbonki podczas organizowanych przez nas wydarzeń.

WYBIERZ NAGRODY przez stronę internetową zrzutka.pl.

ZRÓB ZAKUPY NA ZAPAS dokonując przedpłaty. Każdy, kto wpłaci:
- 100 zł będzie mógł skorzystać z jednego noclegu dla dwóch osób w naszym nowym hostelu;
- 25 zł będzie mógł odebrać torbę lub inne produkty wykonane przez CIS lub ze sklepu społecznego,lub otrzyma poczęstunek w kawiarni Domu pod Cisem.
Termin realizacji przedpłat - w ciągu roku po zakończeniu budowy i uruchomieniu działań. Otwarcie Domu planujemy na jesień 2019. Dokładam starań, żeby usługi było można realizować już od 1 września 2019 do 30 października 2020. Warunkiem będzie przedstawienie dowodu wpłaty darowizny w recepcji hostelu lub w sklepie czy kawiarence. Wystawiamy faktury w ciągu 7 dni od dokonania wpłaty.

KUPUJ PRZEZ STRONĘ FaniMani - gdy zrobisz zakupy przez internet, twój sklep przekaże nam darowiznę nie obciążając twojego portfela.

PRZEKAŻ DATEK odwiedzając profil Stowarzyszenia ESWIP na Facebooku.

POWIEDZ INNYM, co robimy i zachęć żeby nas w tym wspierali! Podziel się naszymi materiałami na facebooku, zrób urodzinową zrzutkę na naszą akcję!


Bardzo dziękujemy za każde wsparcie!

Podziękowanie przekażemy pocztą elektroniczną lub zwykłą. Jeżeli wyrazicie zgodę - zostaniecie wpisani w Księgę Darczyńców Stowarzyszenia ESWIPwirtualną i realną – wyłożoną w Domu pod Cisem. DLA NAJHOJNIEJSZYCH DARCZYŃCÓW szykujemy honorowe miejsce w Domu pod Cisem, gdzie umieścimy ich nazwy i logotypy.


JEŻELI MASZ PYTANIA lub uwagi do prowadzonej przez nas zbiórki - zadzwoń: 573 444 460 lub napisz do nas: budujznami@eswip.pl

Zbiórkę prowadzimy od 5 września 2018 do 30 czerwca 2019 roku. Będziemy systematycznie sprawozdawać się z jej rezultatów w zakładce Wyniki zbiórki.


Skontaktuj się z nami

@


Pliki do pobrania