Dzięki naszym grantom

 • Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet

  Program Grantowy IMPULS

  Stowarzyszenie Łączymy Pokolenia w ramach inicjatywy zorganizowała koncert, którego celem było przybliżenie tradycji muzycznych wszystkim pokoleniom mieszkańców Elbląga ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży.

  Inicjatywa miała formę koncertu. Wykonawcą koncertu był siedmioosobowy zespół muzyczno- wokalny „2+5”, który istnieje w ramach Stowarzyszenia Kulturalnego „Łączymy Pokolenia”. Stowarzyszenie istnieje od sierpnia 2017r. i ma status stowarzyszenia zwykłego.

  Główne cele Stowarzyszenia to prowadzenie działalności kulturalnej i oświatowej, upowszechnianie działań wszechstronnego rozwoju, edukacji, zagospodarowania czasu wolnego, kultywowanie historii, tradycji i kultury polskiej, integrowanie środowiska.

  Od początku istnienia członkowie organizcji brali udział w wielu inicjatywach. Były to m.in. spotkania integracyjne w Elbląskim Stowarzyszeniu Pomocy Humanitarnej Lazarus, przeglądy zespołów seniorskich w CSE Światowid, targi seniora, okazjonalne spotkania integracyjne w SM Zakrzewo, Festiwal Kultur Warmia i Mazury w Gietrzwałdzie,  gdzie zdobyliśmy czwarte, nagradzane miejsce w konkursie piosenki biesiadnej.