Centrum Organizacji Pozarządowych

  • Zakończony
  • Aktywni Obywatele i Silne Organizacje
Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu świadczy bezpłatnie usługi na rzecz organizacji pozarządowych, grup nieformalnych z Elbląga i terenu powiatu elbląskiego.

Centrum Organizacji Pozarządowych - to miejsce na społeczną aktywność dla każdego. Jeżeli masz pomysł i chęci, ale nie wiesz od czego zacząć, albo brakuje Ci miejsca na spotkania, a może potrzebujesz pomocy w założeniu organizacji i promowaniu działań społecznych - zapraszamy do nas!

Centrum Organizacji Pozarządowych jest miejscem dla wszystkich aktywnych osób, organizacji pozarządowych oraz grup realizujących swoje pasje, hobby, pomagających innym…. To miejsce, które chce wspierać i inspirować społeczną aktywność w Elblągu. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią spędzać czas twórczo, robić coś dla innych, działać.

Oto co możemy Ci zaproponować:
Prowadzimy serwis aktywnych społecznie Elblążan zawierający aktualności, ogłoszenia, bazę teleadresową oraz kalendarium wydarzeń elbląskiego trzeciego sektora. W galerii na stronie chętnie umieszczamy fotograficzne wspomnienia z realizowanych przez Ciebie przedsięwzięć. Każdego miesiąca wysyłamy newsletter i bardzo ucieszymy się, jeśli zechcesz dołączyć do grona jego adresatów. Wystarczy podać swój adres e-mail, żeby otrzymywać informacje o konkursach dla organizacji pozarządowych oraz najważniejszych wydarzeniach z regionu i kraju.

Jeśli nie jesteś członkiem organizacji, ale jesteś aktywny w swoim środowisku i realizujesz wspólnie z innymi swoje pasje, zainteresowania lub pomagasz innym – jesteśmy do Twojej dyspozycji. A może masz głowę pełną dobrych pomysłów, serce tętniące pozytywną energią, ale wydaje Ci się, że jesteś sam? Skontaktuj się z nami. W Centrum spotkasz osoby, z którymi wspólnie wykorzystacie te pomysły i pozytywną energią będziecie zarażać innych Elblążan.
Naszych klientów (choć wolimy słowo „przyjaciół”) wspieramy również bezpłatnym doradztwem oraz szkoleniami. Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprawach księgowych, prawnych, promocyjnych lub jakichkolwiek innych, związanych z działalnością Twojej organizacji – jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Mamy również nadzieję, że dzięki organizowanym przez nas bezpłatnym szkoleniom zdobędziesz nową wiedzę i doświadczenia. Chętnie dowiemy się jaka tematyka szkoleń będzie dla Ciebie najbardziej interesująca i przydatna.

Jeżeli planujesz zorganizować jednorazowe spotkanie, lub potrzebujesz pomieszczenia na regularne działania – zapraszamy! Sale, które udostępniamy bezpłatnie wyposażone są także w zaplecze kuchenne, które umożliwi Ci spędzenie czasu w naszych progach przy gorącej herbacie, czy aromatycznej kawie.
Każdy z nas wie jak to jest, kiedy upływające terminy nie dają spać a, jak na złość, kot ciągle domaga się pieszczot i pełnej miski, komórka co chwilę wysyła nie-pozytywne wibracje, a wiertarka sąsiada bije decybelowe rekordy. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skorzystać z przestrzeni coworkingowej COP wyposażonej w komputery z dostępem do internetu, drukarkę, biblioteczkę oraz zamykane na klucz szafki, w których przechowasz swoje dokumenty i potrzebne do pracy materiały.

Centrum Organizacji Pozarządowych udostępnia także adres oraz skrzynki pocztowe, z których korespondencję odbierzesz w każdej chwili.


Masz ochotę do nas zajrzeć? Zapraszamy!
Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie: 55 649 12 93 / 55 235 33 88 lub mailowo: cop@eswip.pl.
Odwiedzaj naszą stronę: http://www.centrumelblag.pl/strefa-organizacji „zalajkuj” fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/COP.Elblag i poczuj się u nas jak u siebie!

Aktualności

Osoby związane z tym projektem