Centrum Organizacji Pozarządowych

Centrum Organizacji Pozarządowych

  • od: 2022-01-01
  • do: 2022-12-31

Oto co możemy Ci zaproponować:
Prowadzimy serwis aktywnych społecznie Elblążan zawierający aktualności, ogłoszenia i bazę teleadresową stowarzyszeń i fundacji. W galerii na stronie chętnie umieszczamy fotograficzne wspomnienia z realizowanych przez Ciebie przedsięwzięć. Każdego miesiąca wysyłamy newsletter i bardzo ucieszymy się, jeśli zechcesz dołączyć do grona jego adresatów. Wystarczy podać swój adres e-mail, żeby otrzymywać informacje o konkursach dla organizacji pozarządowych oraz najważniejszych wydarzeniach z regionu i kraju.

Jeśli nie jesteś członkiem organizacji, ale jesteś aktywny w swoim środowisku i realizujesz wspólnie z innymi swoje pasje, zainteresowania lub pomagasz innym – jesteśmy do Twojej dyspozycji. A może masz głowę pełną dobrych pomysłów, serce tętniące pozytywną energią, ale wydaje Ci się, że jesteś sam? Skontaktuj się z nami. W Centrum spotkasz osoby, z którymi wspólnie wykorzystacie te pomysły i pozytywną energią będziecie zarażać innych Elblążan.
Naszych klientów (choć wolimy słowo „przyjaciół”) wspieramy również bezpłatnym doradztwem oraz szkoleniami. Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprawach związanych z działalnością Twojej organizacji – jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Mamy również nadzieję, że dzięki organizowanym przez nas bezpłatnym szkoleniom zdobędziesz nową wiedzę i doświadczenia. Chętnie dowiemy się jaka tematyka szkoleń będzie dla Ciebie najbardziej interesująca i przydatna.

Jeżeli planujesz zorganizować jednorazowe spotkanie lub potrzebujesz pomieszczenia na regularne działania – zapraszamy! Sala, którą udostępniamy bezpłatnie wyposażona jest także w zaplecze kuchenne, które umożliwi Ci spędzenie czasu w naszych progach przy gorącej herbacie, czy aromatycznej kawie.
Udostępnimy Ci platformę Clickmeeting na zorganizowanie spotkania online członków, pracowników, wolontariuszy i sympatyków Twojej organizacji lub grupy.

Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie: 55 235 33 88 lub mailowo: cop@eswip.pl.

Odwiedzaj naszą stronę: http://www.centrumelblag.pl/strefa-organizacji „zalajkuj” fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/COP.Elblag i poczuj się u nas jak u siebie!

Okres realizacji projektu: 1.01.2022 – 31.12.2022

Budżet całkowity projektu: 78960 zł, dofinansowanie: 52000 zł

Projekt Centrum Organizacji Pozarządowych współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Elbląg