O funduszach dla organizacji - zapraszamy na sesję społeczną

Zapraszamy na kolejną sesję społeczną w projekcie „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III Sektora Warmii i Mazur”. Spotkanie będzie poświęcone Funduszom europejskim i programom krajowym w których o środki finansowe mogą aplikować organizacje pozarządowe. Spotkanie odbędzie się 20 marca 2023 r. (poniedziałek) w godz. 17.00-19.00 w formie zdalnej (online).

 

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się jakie są priorytety Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur, jak wygląda stan przygotowań do ich wdrażania, a do tego uzyskać praktyczne informacje o perspektywie finansowej na lata 2021-2027 i o programach krajowych to koniecznie zgłoście się na spotkanie z naszym ekspertem.


Sesja społeczna „Fundusze europejskie 2021-2027 dla organizacji pozarządowych” odbędzie się 20 marca 2023 r. (poniedziałek) w godz. 17.00-19.00 w formie zdalnej (online).


Spotkanie poprowadzi Maciej Bielawski -  trener z wieloletnim doświadczeniem i animator, absolwent stosunków międzynarodowych, europejskich studiów specjalnych, zarządzania i ewaluacji projektów, a także Szkoły Animatorów Społecznych, Szkoły Trenerów, Szkoły Pracy Warsztatowej w oparciu o proces grupowy, Szkoły Umiejętności Coachingowych; od lat z powodzeniem inspiruje do działania i łączy potencjały w ramach społeczności lokalnych.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, w szczególności członków zarządów, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.

Aby wziąć udział  w spotkaniu należy w terminie do 17 marca 2023 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy:  https://forms.gle/ZzK8Hb3EFYi8KzTD8


Cykl sesji społecznych to element projektu „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III sektora Warmii i Mazur” realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP we współpracy z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Partnerem strategicznym projektu jest Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
W razie pytań lub uwag, prosimy kontaktować się z Alicją Dobrosielską, tel. 504 112 928, e-mail: a.dobrosielska@eswip.pl lub Markiem Jurzyńskim, tel. 665 121 582, e-mail: m.jurzynski@eswip.pl

O funduszach dla organizacji - zapraszamy na sesję społeczną