Szkolenie "Od pomysłu do projektu"

Jak zwiększyć wiedzę i umiejętności w zakresie planowania projektu i przygotowania wniosku o dofinansowanie? Należy wziąć udział w szkoleniu pn. „Od pomysłu do projektu”, które odbędzie się w Elblągu 29 stycznia. Już można się zgłaszać.

W ramach projektu „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III sektora Warmii i Mazur” zapraszamy na bezpłatne szkolenia skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz liderów społecznych.

Szkolenie stacjonarne pn. „Od pomysłu do projektu” odbędzie się w Elblągu w siedzibie Stowarzyszenia ESWIP przy ul. Związku Jaszczurczego 17

Data szkolenia: 29 stycznia 2022 r. (sobota), w godzinach 10:00-15:00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby dokonać zgłoszenia na szkolenie wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny online:

https://docs.google.com/forms/d/1pxfX0OeUvHJ50pEcIrWfoUjrzlvpynvqJ8i7SCJ1HsA/viewform?edit_requested=true 

 

Dwa dni przed szkoleniem otrzymają Państwo mail z potwierdzeniem uczestnictwa.

Cel szkolenia: zwiększenie wiedzy i umiejętności w zakresie planowania projektu i przygotowania wniosku o dofinansowanie.

 

Zakres tematyczny:

  1. Przegląd źródeł finansowania projektów dla organizacji pozarządowych.
  2. Czym jest projekt?
  3. Czym jest wniosek?
  4. Droga wniosku.
  5. Cykl projektu.
  6. Metodologia tworzenia projektu:

 

Informacje o prowadzącej:

Dagmara Bielawska - Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych oraz Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalistka ds. Europy Środkowo-Wschodniej, ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i ewaluacji projektów unijnych na Politechnice Gdańskiej, Zarządzanie Systemami Logistycznymi na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, a także Szkołę Trenerów oraz Akademię HR.
Ekspertka w dziedzinie funduszy europejskich, wniosków aplikacyjnych (autorka i współautorka ponad 200 projektów), członkini komisji oceniających. Realizuje, koordynuje i rozlicza projekty. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc szkolenia. Wieloletnia pracownica i dyrektor ds. projektów w Stowarzyszeniu ESWIP i ekspertka w dziedzinie organizacji pozarządowych oraz współpracy samorządu z III sektorem, Członek Zarządu Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

 

W razie pytań prosimy kontaktować się z koordynatorką projektu – Anną Marią Nadgrabską, Stowarzyszenie ESWIP.

Adres e-mail: a.nadgrabska@eswip.pl

Tel.: 510 903 547