Szkolenie: „Od pomysłu do projektu" (Elbląg)

Jak zwiększyć wiedzę i umiejętności w zakresie planowania projektu i przygotowania wniosku o dofinansowanie? Wziąć udział w szkoleniu pn. „Od pomysłu do projektu”, które 11 grudnia odbędzie się w Elblągu. Już można się zgłaszać.

W ramach projektu „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III sektora Warmii i Mazur” zapraszamy na  bezpłatne szkolenia skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz liderów społecznych.

Szkolenie stacjonarne pn. „Od pomysłu do projektu” odbędzie się w Elblągu, w siedzibie Stowarzyszenia ESWIP przy ul. Związku Jaszczurczego 17

Data szkolenia: 11 grudnia 2021 (sobota), w godzinach 10:00-15:00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Aby dokonać zgłoszenia na szkolenie wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny online:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdSx-YREAmBoXg6eG8OoDzh4bmIA3QKxGSleJqxdNHs_KiPvw/viewform

 

Dwa dni przed szkoleniem otrzymają Państwo mail z potwierdzeniem uczestnictwa!

Cel szkolenia: zwiększenie wiedzy i umiejętności w zakresie planowania projektu i przygotowania wniosku o dofinansowanie.

Zakres tematyczny:

  1. Przegląd źródeł finansowania projektów dla organizacji pozarządowych.
  2. Czym jest projekt?
  3. Czym jest wniosek?
  4. Droga wniosku.
  5. Cykl projektu.
  6. Metodologia tworzenia projektu:

 

Informacje o prowadzącej:

Dagmara Bielawska -  Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych oraz Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalistka ds. Europy Środkowo-Wschodniej, ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i ewaluacji projektów unijnych na Politechnice Gdańskiej, Zarządzanie Systemami Logistycznymi na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, a także Szkołę Trenerów oraz Akademię HR.
Ekspertka w dziedzinie funduszy europejskich, wniosków aplikacyjnych (autorka i współautorka ponad 200 projektów), członkini komisji oceniających. Realizuje, koordynuje i rozlicza projekty. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc szkolenia. Wieloletnia pracownica i dyrektor ds. projektów w Stowarzyszeniu ESWIP i ekspertka w dziedzinie organizacji pozarządowych oraz współpracy samorządu z III sektorem, Członek Zarządu Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

 W razie pytań prosimy kontaktować się z koordynatorką projektu – Anną Marią Nadgrabską, Stowarzyszenie ESWIP

Mail:  a.nadgrabska@eswip.pl

Tel:  510 903 547