Oferta pracy na stanowisku koordynator

Chcesz dołączyć do eswipowego zespołu? Teraz jest okazja! Stowarzyszenie ESWIP poszukuje pracownika na stanowisko koordynatora.

Opis stanowiska pracy

Oczekiwania od kandydata/kandydatki

Oferowane

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres d.lisowska@eswip.pl do 20 września 2021 r. do godz. 14.00.

Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Stowarzyszenie ESWIP moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach  i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Stowarzyszenia ESWIP, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów. Administratorem tych danych jest Stowarzyszenie ESWIP z siedzibą w Elblągu (adres biura: 82-300 Elbląg, ul. Związku Jaszczurczego 17). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: d.lisowska@eswip.pl.