Szkolenie: Myślenie wizualne w działalności społecznej (Elbląg)

Stowarzyszenie ESWIP zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Myślenie wizualne w działalności społecznej”, które odbędzie się w sobotę 25 września 2021 w Elblągu.

Data i miejsce szkolenia: 25 września 2021 (sobota), godz. 10.00-15.00,Stowarzyszenie ESWIP, ul. Związku Jaszczurczego 17, Elbląg
Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Zakres tematyczny:
Zaznajomienie z definicją i pojęciem myślenia wizualnego.
Jaki ma wpływ myślenie wizualne na kreatywność i efektywne przekazywanie informacji.
Sketchnoting, Grafic recording, Mapy myśli – zgłębianie technik wykorzystania myślenia wizualnego w pracy ze społecznościami.
Część praktyczna: 
- Elementy myślenia wizualnego - tworzenie banku ikon.
- Jak narysować… sposoby na tworzenie prostych symboli, ludzików, ikon
- Tworzenie notatek wizualnych i plakatów.

Informacja o prowadzącej: 
Anita Pawlak - rysuje myśli pokazując, że to nie tylko zabawa mazakami na flipczarcie i zwykłe rysunki. Promuje myślenie wizualne wśród edukatorów, nauczycieli, studentów, dzieci i literatów. Według dyplomów, magister od przemian cywilizacyjnych, edukatorka, trenerka ACT, absolwentka warsztatów Flipowania Gabrysi Borowczyk pionierki promowania myślenia wizualnego w Polsce. Animatorka, wolontariuszka i prezeska Stowarzyszenia Elbląg Europa. Promotorka świadomego odżywiania, diety roślinnej i produktów regionalnych w przedsiębiorstwie społecznym Naturalna Żywność.

Aby zgłosić się na szkolenie wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny online: https://docs.google.com/forms/d/1SaEpIDV3eaGXOVZjGkPrQ74ySBWaAmgfssRjSOpXwkQ/viewform
Dwa dni przed szkoleniem otrzymają Państwo mail z potwierdzeniem uczestnictwa!

W ramach projektu „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III sektora Warmii i Mazur” realizowane będą bezpłatne szkolenia oraz doradztwo skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz liderów społecznych. Szkolenia i doradztwo będą prowadzone w 3 subregionach województwa warmińsko-mazurskiego, tj.: elbląskim, olsztyńskim i ełckim. W każdym subregionie usługi będą dostosowane do lokalnych potrzeb sektora.


W razie pytań prosimy kontaktować się z Koordynator Projektu – Anną Marią Nadgrabska, Stowarzyszenie ESWIP
e-mail:  a.nadgrabska@eswip.pl 
Tel:  510 903 547