,,Starter WiM’’dla młodych przedsiębiorstw

Stowarzyszenie ESWIP i Ad Rem sp. z o.o. uruchamiają Inkubator Przedsiębiorczości ,,Starter WiM’’ oferując wsparcie dla firm znajdujących się w początkowej fazie rozwoju, tj. funkcjonujących na rynku nie dłużej niż 3 lata.

Szanowni Państwo,
z uwagi na dużą liczbę zapytań oraz zgłoszone problemy z przygotowaniem dokumentów rekrutacyjnych w ogłoszonym terminie - podjęto decyzję o wydłużeniu terminu naboru wniosków.
Termin naboru wniosków rekrutacyjnych: 20.09.2021.
Termin rozmów rekrutacyjnych: od 21.09.2021 do 30.09.2021.
Termin ogłoszenia wyników rekrutacji: 30.09.2021.


Przedsiębiorcy, którzy złożą formularz zgłoszeniowy i pomyślnie przejdą proces rekrutacji, zostaną objęci szerokim zakresem wsparcia. Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z pakietu szkoleń, usług marketingowych i ICT, mentoringu, usług prawnych, a także wynajmu biura na warunkach dużo korzystniejszych niż warunki rynkowe. Dodatkowo przez cały okres inkubacji, przedsiębiorca objęty będzie wsparciem opiekuna firmy z którym opracuje min. indywidualny plan wsparcia oraz plan strategii marketingowej.

Rekrutacja przedsiębiorstw zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w ramach Inkubatora  rusza już 20 sierpnia 2021 roku i potrwa tylko do 6 września 2021. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem: 786 935 565, w siedzibie Inkubatora, która mieści się w Elblągu przy ul. Plac Dworcowy 3 oraz na stronie internetowej www.adrem.elblag.pl.