Webinarium: RODO w organizacjach pozarządowych

Czym jest RODO? Jakie wymagania dotyczące ochrony danych osobowych musi spełniać organizacja pozarządowa? Czy warto powołać inspektora ochrony danych? O tym podczas webinarium z cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów”, które odbędzie się 9 lutego 2021 o godz. 10:00.

W programie: 

Webinarium poprowadzi Anna Maria Nadgarbska - Społeczna Inspektor Ochrony Danych Osobowych Stowarzyszenia ESWIP, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Uniwersytetu Warszawskiego, Koordynator Projektów.


Na webinarium zapraszamy we wtorek 9 lutego 2021 o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku: https://eswip.clickmeeting.com/rodo-w-organizacjach-pozarzadowych-


Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. Przez ten cały czas uczymy się eksperckości współpracując z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania.
Z okazji jubileuszu dzielimy się naszą wiedzą. W trakcie spotkań, które ze względu na trwającą epidemię koronawirusa odbywają się w formie online. prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje. Dzielimy się wiedzą pozwalającą rozwijać Wasze organizacje i wprowadzać zmiany społeczne w Waszych środowiskach lokalnych.
Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia.