Webinarium: Wniosek o dofinansowanie - garść praktycznych wskazówek

Czym różni się wniosek od projektu? Jak projekt zaplanować, by potem go zrealizować? Jak nie powielać powszechnych przy aplikowaniu o środki błędów? Zapraszamy do udziału w kolejnym webinarium z cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów”, które odbędzie się 15 grudnia 2020 o godz. 10:00.

W programie webinarium:

  • Wprowadzenie
  • Na czym polega różnica między wnioskiem o dofinansowanie a projektem.
  • Jak zaplanować projekt, aby dobrze go potem zrealizować.
  • Na co zwrócić szczególną uwagę przy poszczególnych częściach planowania projektu, jakich błędów unikać.
  • O czym należy pamiętać składając wniosek o dofinansowanie.
  • Pytania i odpowiedzi.

 

Webinarium poprowadzi Dagmara Bielawska - absolwentka Wydziału Nauk Historycznych oraz Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalistka ds. Europy Środkowo-Wschodniej, ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i ewaluacji projektów unijnych na Politechnice Gdańskiej, Zarządzanie Systemami Logistycznymi na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, a także Szkołę Trenerów oraz Akademię HR. Ekspert w dziedzinie funduszy europejskich, wniosków aplikacyjnych (autorka i współautorka ponad 200 projektów), realizacji i rozliczania projektów, oraz ich koordynator. Swoim doświadczeniem dzieli się prowadząc szkolenia. Wieloletni pracownik Stowarzyszenia ESWIP i ekspert w dziedzinie organizacji pozarządowych, współpracy samorządu z III sektorem, Członek Zarządu Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.


Na webinarium zapraszamy we wtorek 15 grudnia 2020 o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku: https://eswip.clickmeeting.com/o-czym-nalezy-pamietac-przygotowujac-wniosek-o-dotacje-garsc-praktycznych-wskazowek


Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. Przez ten cały czas uczymy się eksperckości współpracując z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania.
Z okazji jubileuszu dzielimy się naszą wiedzą. W trakcie spotkań, które ze względu na trwającą epidemię koronawirusa odbywają się w formie online. prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje. Dzielimy się wiedzą pozwalającą rozwijać Wasze organizacje i wprowadzać zmiany społeczne w Waszych środowiskach lokalnych.
Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia.

 

Projekt "ESWIP - dzielimy się doświadczeniem w sieci" finansowany jest ze środków otrzymanych z NIW - CRSO w ramach "Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2020".

Webinarium: Wniosek o dofinansowanie - garść praktycznych wskazówek