Narzędzia on-line usprawniające pracę w organizacji

Czas na kolejne webinarium z cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów” organizowanego z okazji jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. Już we wtorek (10 listopada) przed komputery zapraszamy wszystkie organizacje, które chcą usprawnić swoje funkcjonowanie w sieci.

Webinarium skierowane jest do NGO, którym do tej pory obce były nazwy takie jak: Google GSuite/Workspace i TechSoup. Omówione zostaną tematy związane z: organizacją czasu pracy, komunikacją, spotkaniami online, pracą i współpracą na dokumentach online, przestrzenią dyskową w chmurze. Wszystko to w oparciu o rozwiązania Google.
Spotkanie poprowadzi Bartosz Bogdański - specjalista w dziedzinie informatyki, doradca IT, wdrożeniowiec. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, kierunku projektowanie baz danych i oprogramowanie użytkowe.


Na webinarium zapraszamy we wtorek 10 listopada 2020 o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku:  


https://eswip.clickmeeting.com/narzedzia-on-line-usprawniajace-prace-w-organizacji


Zapraszamy również na kolejne webinaria:

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. Przez ten cały czas uczymy się eksperckości współpracując z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu dzielimy się naszą wiedzą. W trakcie spotkań, które ze względu na trwającą epidemię koronawirusa odbywają się w formie online. prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje. Dzielimy się wiedzą pozwalającą rozwijać Wasze organizacje i wprowadzać zmiany społeczne w Waszych środowiskach lokalnych.
Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia.