25 webinariów na 25-lecie ESWIP

Pasjonaci z natury i eksperci w zawodzie - tymi słowami rozpoczyna się nasza misja. W grudniu minie 25 lat od powstania Stowarzyszenia ESWIP i przez ten czas nasza pasja nie osłabła, a eksperckości uczymy się cały czas, współpracując z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu pragniemy podzielić się z Wami naszą wiedzą, zapraszając na cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów".

W trakcie spotkań, które ze względu na trwającą epidemię koronawirusa odbędą się w formie online, zaprezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje. Będziemy dzielili się wiedzą pozwalającą rozwijać Wasze organizacje i wprowadzać zmiany społeczne w Waszych środowiskach lokalnych.


Rok temu otworzyliśmy „Dom pod Cisem". Na jego przykładzie, podczas pierwszego webinarium, Prezes Stowarzyszenia ESWIP, Arkadiusz Jachimowicz opowie o tym, skąd wziął się pomysł na budynek, jakie możliwości finansowe wykorzystaliśmy, by go wybudować oraz jakim wyzwaniom stawiliśmy czoła. Dowiecie się również, jakie działania społeczne są tam obecnie realizowane i co planujemy robić tam w przyszłości.


Na webinarium zapraszamy we wtorek 3 listopada 2020 o godzinie 10:00. Spotkanie jest otwarte. By wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku: https://eswip.clickmeeting.com/webinarium-infrastruktura-spoleczna-jak-stworzyc-wlasny-budynek-na-uslugi-spoleczne?_ga=2.122902347.1371465784.1603695428-573691853.1593064144

Zapraszamy również na kolejne webinaria:


Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia.