Oferta pracy na stanowisku animator

Chcesz dołączyć do eswipowego zespołu? Teraz jest okazja!

Jakiej osoby szukamy?

  • Zmotywowanej do nauki i pracy
  • Posiadającej zdolności organizacyjne
  • Radzącej sobie z wyzwaniami i zmianami
  • Nastawionej na wsparcie liderów, społeczności lokalnych w kreowaniu i rozwoju inicjatyw lokalnych

Czego wymagamy?

  • Wykształcenia wyższego
  • Predyspozycji do pracy z ludźmi
  • Umiejętności prowadzenia spotkań
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)
  • Mile widziane doświadczenie pracy w III sektorze, znajomość zagadnień ekonomii społecznej
  • Prawo jazdy kat. B i samochód w celu dojazdu na spotkania animacyjne

Jaki będzie podstawowy zakres obowiązków?

  • Diagnozowanie potencjału środowisk lokalnych;
  • Wyszukiwanie i wspieranie liderów lokalnych;
  • Inicjowanie spotkań, działań i kontaktów pomiędzy podmiotami działającymi w sferze ekonomii społecznej na danym obszarze;
  • Inicjowanie i wspieranie powstawania grup i podmiotów zamierzających rozpocząć działalność w sferze ekonomii społecznej;
  • Zawiązywanie i rozwój koalicji, partnerstw, lokalnych podmiotów w celu rozwoju ekonomii społecznej;
  • Wspieranie środowisk lokalnych w kreowaniu i realizacji inicjatyw na rzecz ekonomii społecznej;
  • Prowadzenie spotkań edukacyjnych, warsztatów dotyczących zagadnień ekonomii społecznej.

Jakie jest miejsce pracy?

  • Animator będzie członkiem zespołu Inkubatorów Przedsiębiorczości Społecznej
  • Praca animatora odbywa się w biurze w Elblągu
  • Obszarem działania animatora będzie subregion elbląski.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę
  • wprowadzenie w zagadnienia ekonomii społecznej
  • współpracę z drugim animatorem i jego wsparcie
  • dobrą współpracę z zespołem fajnych ludzi, pasjonatów tematu ekonomii społecznej

Co należy przygotować?

  • CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • List motywacyjny wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • Dokumenty prosimy przesyłać do 26.08.2019 na adres m.bielawski@eswip.pl