Zrealizuj kampanię crowdfundingową - szkolenie

By zachęcić organizacje pozarządowe z Elbląga do korzystania z alternatywnych dla konkursów dotacyjnych form finansowania projektów, Stowarzyszenie ESWIP zaprasza na szkolenie „Crowdfunding jako sposób na finansowanie inicjatyw społecznych”. Szkolenie odbędzie się w dniach 27-28 czerwca 2019 w siedzibie Stowarzyszenia ESWIP.

Jak Twoja organizacja finansuje realizowane przez siebie projekty? Próbowaliście już Crowdfundingu? Jeśli nie – to szkolenie jest dla Was. Określcie projekt/inicjatywę, którą Wasza organizacja zrealizuje lub mogłaby zrealizować i podczas szkolenia stwórzcie kampanię crowdfundingową, która pomoże Wam ten projekt sfinansować. Podczas szkolenia poznacie narzędzia wykorzystywane przy budowaniu kampanii crowdfundingowych oraz dowiecie się jak angażować społeczność do zbierania środków na konkretny cel.

 

Zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmowane są do 18 czerwca 2019.

Szczegółowe informacje na stronie Centrum Organizacji Pozarządowych.

 


Szkolenie organizowane jest w ramach Akademii Rozwoju Lokalnego, w projekcie Elbląski Inkubator Obywatelski, finansowanym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.