Targes na Targach Mazury HoReCa

Przedsiębiorstwa społeczne z Warmii i Mazur zsieciowane w wirtualnym targu ekonomii społecznej targes.pl będą prezentować swoje oferty dla branży hotelarskiej i gastronomicznej podczas największych targów HoReCa w północnej Polsce. Zapraszamy 17-18 kwietnia do Mazury Expo w Ostródzie.

Jeszcze kilka lat temu stanowiły ciekawostkę na lokalnym rynku. Obecnie są w gronie najprężniej rozwijających się firm w regionie, wdrażając nowatorskie i przywracając dawne techniki produkcji i sprzedaży. Odpowiadają na coraz większe zainteresowanie ze strony świadomych klientów, szukających unikatowych wyrobów wysokiej jakości, ekologicznych materiałów. Zysk w takich przedsiębiorstwach ma wymiar nie tylko finansowy, ale również społeczny. Dają zatrudnienie i budują jakość życia osób, na których potrzeby „zwykłe” firmy często nie są w stanie odpowiedzieć.

Targi Mazury HoReCa to niepowtarzalna okazja, by przekonać się o oryginalności i jakości cechujących produkty i usługi przedsiębiorstw społecznych. Lista wystawców dostępna jest w serwisie targes.pl