Kawiarenka Obywatelska w Centrum Na Jaszczurach

W środę 21 lutego w sali coworkingowej (sala 19) Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17 o godz. 14.00 odbędzie się Kawiarenka Obywatelska.

Pracownicy organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych i pozostałych instytucji witają  się codziennie, mijając na korytarzu, ale niejednokrotnie nie wiedzą, czym zajmują się nasi sąsiedzi. Udział w Kawiarence pozwoli to zmienić. Spotkanie, poznanie się bliżej i wymiana informacji o działalności pomoże jeszcze skuteczniej pomagać osobom, które odwiedzają budynek przy Jaszczurczego 17, szukając wsparcia w wielu różnych problemach.

Kawiarenka jest okazją, by wspólnie zastanowić się w jaki sposób zrobić z Centrum Na Jaszczurach bardziej przyjazne i gościnne miejsce. Taką możliwość daje elbląski Budżet Obywatelski. Spotkanie będzie przestrzenią do zastanowienia się nad potrzebami i pomysłami, które można by zgłosić do najbliższej edycji Budżetu.

Zaproszenie adresowane jest do osób, które przy Jaszczurczego 17 pracują i które Centrum Na Jaszczurach odwiedzają.

Przyjęcie zaproszenia należy potwierdzić e-mailem: r.narnicki@eswip.pl, telefonicznie: 55 235 33 88 lub osobiście, w biurze COP (ul. Związku Jaszczurczego 17, p. 30).