Edukujemy młodych

Właśnie podsumowaliśmy ubiegłoroczne działania edukacyjne w elbląskich szkołach w ramach projektu „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu”. Warsztaty oparte na metodzie zdobywania wiedzy przez doświadczanie w działaniu pod nazwą „Ekonomia Społeczna dla młodych” prowadzą nasi niezawodni animatorzy.

I tak dzięki pięciu zaangażowanym pedagogom na co dzień pracującym w  Zespole Szkół Gospodarczych, Zespole Szkół Technicznych, Zespole Szkół Mechanicznych oraz I Liceum Ogólnokształcącym udało nam się przeprowadzić 30 godzin zajęć dla 300 uczniów i uczennic. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że zgłębiacie tajniki przedsiębiorczości społecznej.

Tegoroczny cykl warsztatów otworzyły zajęcia prowadzone w II liceum Ogólnokształcące. Kto będzie następny? Warsztaty „Ekonomia Społeczna dla młodych” realizowane są bezpłatnie w ramach działań Ośrodka.

Wszystkich chętnych dyrektorów, nauczycieli, uczniów i uczennice zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową: owies@eswip.pl lub pod numerem telefonu 55 235 33 88.