O zmianach na Zawodziu. Zapraszamy na spotkanie

Z wielką i nieskrywaną przyjemnością zapraszamy już 18 stycznia na godzinę 17.00 do Domu Sąsiedzkiego na spotkanie, na którym zaproszeni goście nieco więcej i bliżej opowiedzą o tym, co na Zawodziu dziać się będzie w 2018 roku. W programie 3 części tematyczne oraz kulisy poszczególnych działań, a także kawa lub herbata dla wszystkich

O czym będziemy rozmawiać?

NOWE PERSPEKTYWA STAWIDŁOWEJ
Jak będą wyglądały odbudowa i remont budynków przy ulicy Stawidłowej 3? Kiedy rozpoczną się pierwsze prace? Jaką funkcje będzie pełnił obiekt po przebudowie? Jakie plany ma Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych?
Na te (i inne) pytania odpowie prezes ESWIP - Arkadiusz Jachimowicz.

KIERUNEK PRACA
Jak połączyć aktywizację zawodową z aktywizacją społeczną w jednym, kompleksowym programie? Jaką rolę pełni Centrum Integracji Społecznej w Elblągu? Co dzieje się w budynkach MPO przy ulicy Szańcowej? Jak skorzystać i pomóc sobie lub najbliższym?
O kulisach pracy CIS opowie kierownik ośrodka - Hanna Oczkoś.

WE WSPÓŁPRACY ZAWODZIAN SIŁA
Dlaczego warto działać razem? Jakie korzyści niesie za sobą utworzenie organizacji pozarządowej? Co możemy, a co chcemy zrobić na Zawodziu? Czas wziąć byka za rogi i działać! Zapraszamy na spotkanie dotyczące wypracowywania dokumentów Stowarzyszenia dzielnicowego, które poprowadzi animatorka Ośrodka Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu - Anna Łebek-Obrycka

Zabierajcie sąsiadów i przychodźcie tłumnie 18 stycznia 2018 roku na godzinę 17.00 do Domu Sąsiedzkiego na Zawodziu (ulica Warszawska 55).