Tu Centrum Organizacji Pozarządowych – czuj się jak u siebie

Centrum Organizacji Pozarządowych - tu jest miejsce na społeczną aktywność dla każdego. Jeżeli masz pomysł i chęci, ale nie wiesz od czego zacząć, albo brakuje Ci miejsca na spotkania, a może potrzebujesz pomocy w założeniu organizacji i promowaniu działań społecznych - zapraszamy do nas! Centrum Organizacji Pozarządowych jest miejscem dla wszystkich aktywnych osób, organizacji pozarządowych oraz grup realizujących swoje pasje, hobby, pomagających innym…. To miejsce, które chce wspierać i inspirować społeczną aktywność w Elblągu. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią spędzać czas twórczo, robić coś dla innych, działać.

Oto co możemy Ci zaproponować:

Centrum Organizacji Pozarządowych udostępnia także adres oraz skrzynki pocztowe, z których korespondencję odbierzesz w każdej chwili.

Chcemy, by nasze wsparcie jak najpełniej odpowiadało Twoim potrzebom. By je lepiej poznać, prosimy o wypełnienie (do 14 lutego br.) krótkiej ankiety elektronicznej, dostępnej pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQYSZJOeZNGfmR6x89xdM5nnFnZmlU40OBepPrljAtjFGQyQ/viewform

Masz ochotę do nas zajrzeć? Zapraszamy!


Centrum Organizacji Pozarządowych