Działalność gospodarcza

Działalność gospodarcza

W 2012 r. powołaliśmy wielobranżową spółkę o nazwie AD REM. Poniżej prezentujemy Państwu aktualną ofertę spółki:

 • WIZYTY STUDYJNE
  zapewnimy wspaniałą zabawę, naukę i dobrze spędzony czas w "Miejscach z Duszą". Proponujemy jedno, lub kilkudniowe wizyty studyjne w miejscowościach tematycznych Warmii i Mazur- Miejscach z Duszą. Przykłady dobrych praktyk, wspaniałe warsztaty, gry terenowe, pyszne lokalne jedzenie - to wszystko razem daje niepowtarzalną atmosferę, pouczającą przygodę i wiedzę.
  Więcej informacji: http://adrem.elblag.pl/s23-wizyty_studyjne
   
 • SZKOLENIA, DORADZTWO, WIZYTY
  zajmujemy się przygotowywaniem i realizacją projektów od początku do końca, czyli od rozpoznania możliwości pozyskania środków, przygotowania niezbędnych dokumentów aplikacyjnych oraz kompleksową obsługą projektów od strony zarządzania.
  Więcej informacji: www.patentnaprojekt.eu
   
 • BIURO RACHUNKOWE
  świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych tj. fundacji i stowarzyszeń, głównie w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtu, obsługi kadrowo-płacowej.
  Więcej informacji: http://adrem.elblag.pl/s25-biuro_rachunkow
   
 • PRODUKCJE FILMOWE
  zapraszamy do współpracy w zakresie realizacji filmów promocyjnych, reportaży tematycznych, filmów oraz spotów z realizacji projektów. Wszystko to w jakości HD (1920x1080i lub 1280x720i). Wyróżnia nas głównie to, z czego będziesz najbardziej zadowolony: krótkie terminy realizacji, zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów, duże doświadczenie, m.in w zakresie filmów promocyjnych.
  Więcej informacji: http://adrem.elblag.pl/s10-produkcje_filmowe,_spoty
   

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.adrem.elblag.pl