Grupa ECF partnerem strategicznym Stowarzyszenia ESWIP

W Nowy Rok wchodzimy razem z ważnymi dla nas ludźmi, przyjaciółmi, wśród których znalazała się elbląska firma - Grupa finansowa ECF.

20 grudnia 2018 obchodziliśmy małe eswipowe święto - 23 urodziny stowarzyszenia. Dostaliśmy wiele cudownych prezentów. Świętowanie tego dnia umiliły nam ważne punkty programu.

Podpisaliśmy pierwsze partnerskie porozumienie z lokalnymi przedsiębiorcami - Grupą finansową ECF. Przedstawiciele firmy zadeklarowali regularne finansowe wsparcie dla prowadzonych przez ESWIP działań. W 2019 jest to przede wszystkim wsparcie budowy Domu pod Cisem. W kolejnych latach może to być to m.in zasilanie funduszu lokalnego Impuls.

Tego dnia świętowaliśmy również zawieszenie wiechy w naszym Domu pod Cisem. To oznacza, że budowa idzie zgodnie z planem, jest zwieńczona dachem i bezpiecznie wykańczana w zimowej aurze. Tu można podejrzeć fotorelacje z budowy.

Całość zakończyliśmy świątecznym spotkaniem całej załogi. Pracownicy zaproponowali zmianę odwiecznej tradycji wzajemnego obdarowywania się prezentami przeznaczając zebraną w ten sposób kwotę na wspólne budowanie.

Dziękujemy za te miłe niespodzianki i prezenty! Niech Nowy Rok niesie nam wszystkim kolejne wartościowe chwile i spotkania!