REOP zaprasza na Konferencję Plenarną i spotkanie świąteczne elbląskich organizacji

Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych zaprasza na Konferencję Plenarną Organizacji Pozarządowych, która dobędzie się 12 grudnia 2018 w godzinach 11.00-14.00, w Bibliotece Elbląskiej im. C. Norwida przy ul. Św. Ducha 3-7. W wydarzeniu uczestniczyć będzie Wojciech Kaczmarczyk, Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności oraz Prezydent Elbląga, Witold Wróblewski.

W bieżącym roku dwudziestolecie powstania  obchodzi Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych. Konferencja będzie okazją do podsumowania rozwoju elbląskich stowarzyszeń i  fundacji w mieście na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.  Uczestnicy panelu dyskusyjnego, w kontekście tych doświadczeń i nowych możliwości rozmawiać będą o kierunkach rozwoju, potrzebach i rozwiązaniach służących rozwojowi sektora pozarządowego w Elblągu.


Po części oficjalnej odbędzie się spotkanie świąteczne elbląskich organizacji pozarządowych. To jedna z nielicznych w roku okazji by w nieformalnej atmosferze porozmawiać, podsumować to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy i życzyć sobie powodzenia na przyszłość.


Program oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie Centrum Organizacji Pozarządowych oraz w wydarzeniu na Facebooku.


Przyjęcie zaproszenia należy potwierdzić do 7 grudnia 2018 poprzez formularz zgłoszeniowy.


Osobą kontaktową jest Rafał Narnicki, tel.: 55 236 27 16, e-mail: r.narnicki@eswip.pl.