FISE oraz ESWIP zapraszają na warsztaty o kampaniach społecznych

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych zaprasza w piątek 8 czerwca 2018 wszystkie organizacje pozarządowe z Elbląga i okolic na spotkanie warsztatowe poświęcone tematowi planowania i tworzenia kampanii społecznych, czyli jednego z ważnych narzędzi wprowadzania powszechnej zmiany wiedzy, postaw, świadomości.

W programie warsztatu znajdą się następujące tematy:

Spotkanie będzie posiadało elementy warsztatowe: pracę w grupach, pracę indywidualną, prezentację, dyskusję, itp. Rezultatem udziału w spotkaniu może być ramowy plan realizacji kampanii społecznej w twojej organizacji lub opracowany brief reklamowy.


Czas i miejsce:
8 czerwca 2018 (piątek), godz. 9.00-14.00.

Ratusz Staromiejski, Stary Rynek 25


Weź udział w spotkaniu! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do wydarzenia na Facebooku.


Spotkanie organizowane jest przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych we współpracy z Elbląskim Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.


Warsztat będzie prowadzony przez Jacka Pawlaka, w branży komunikacyjnej pracuje od zeszłego tysiąclecia. A w głowie ciągle maj. Autor i współautor wielu nagradzanych na polskich i zagranicznych festiwalach kreatywnych oraz Effie kampanii. Jego prace były wielokrotnie wspominane w książkach dokumentujących kamienie milowe polskiej branży reklamowej. Kreatywny strateg, strategiczny kreatywny. Copywriter. Pisarz. Twórca Komiksu P.T. Laski, z którym wziął udział w wystawie Ilustracja 2012 pod kuratelą Endo i Trusta. Scenarzysta filmowy. Muzyk i kompozytor amator. Współautor bloga muzycznego cogra.pl. Nauczyciel wielu uznanych dziś kreatywnych i dyrektorów kreatywnych. Aktywista i członek zarządu Klubu Twórców reklamy. Kibol ekumeniczny. Raz w życiu wziął udział w internetowym konkursie na hasło. Od tej chwili oficjalnym sloganem PZPN jest Łączy nas piłka.


Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak ze względu na limit miejsc organizator prosi o zgłoszenie przybycia poprzez formularz zgłoszeniowy. Spotkanie potrwa maksymalnie do godz. 14:00. W przerwie spotkania zapewniony będzie poczęstunek (wegetariański!). Osoby uczestniczące w spotkaniu otrzymają materiały informacyjne dotyczące tematyki spotkania.


Szczegółowych informacji udziela Pamela Leończyk: pleonczyk@fise.org.pl.