1% na wyposażenie Domu pod Cisem!

Razem można zdziałać wiele,

bądź ESWIPu przyjacielem!


Przekaż 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia ESWIP

Każda osoba odprowadzająca podatek może przekazać jeden procent na wybraną Organizację Pożytku Publicznego. Można w ten sposób szybko i bez żadnych kosztów włączyć się w budowanie lokalnej społeczności i dokonywanie zmiany w swoim najbliższym otoczeniu. Zapraszamy Cię do tej podróży z ESWIPem!

Dlaczego warto wesprzeć ESWIP?

Razem z nami możesz zaangażować się w poprawę jakości życia mieszkańców i budowanie lokalnej, elbląskiej społeczności. Priorytetem dla nas jest stworzenie nowego miejsca na mapie Elbląga - Domu pod Cisem. Jeszcze w tym roku nad rzeką Elbląg przy ulicy Stawidłowej otworzymy miejsce spotkań sąsiadów, zdobywania nowych kompetencji i doświadczeń zawodowych, praktyk i pracy w inspirującej i przyjaznej atmosferze do dokonywania życiowych zmian. Odważyliśmy się na podjęcie wyzwania, by na stałe “wmurować się” z udzielaniem pomocy elblążanom w powrocie na rynek pracy. Wierzymy, że poprzez tworzenie przyjaznego miejsca najlepiej przyczynimy się do wspierania osób gotowych do wprowadzania zmian w swoim życiu. Więcej o akcji piszemy tu. W kolejnych latach wpływy z 1% będą budować Fundusz Grantowy Impuls, który poprzez granty udzielane organizacjom i inicjatywom mieszkańców będzie rozwijał nasze miasto.

Jak przekazać 1% podatku?

Wystarczy kilka prostych kroków, aby przekazać 1%. W deklaracji podatkowej wypełnij dwa pola dotyczące 1%. W pola te wpisz:

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku