1% na Fundusz Grantowy

DZIĘKUJEMY ZA 1%

Ogromnie dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały swój 1% podatku na Fundusz Grantowy, naszą elbląską skarbonkę. Dzięki Wam będziemy mogli dalej pomagać elblążanom w tym trudnym czasie. Tak jak obiecaliśmy - wszystkie pieniądze przekażemy na przeciwdziałanie skutkom społecznym epidemii w Elblągu. Dziękujemy za zaufanie i za wiarę w nasze działania.

 

UWAGA - w związku z kryzysową sytuacją w naszym kraju, postanowiliśmy wszystkie środki pozyskane z 1 % przeznaczyć na przeciwdziałanie społecznym skutkom epidemii w Elblągu.

Wyobraź sobie skarbonkę, która jest stale zapełniana przez mieszkańców Elbląga, a pieniądze zostają w całości przekazane na ważne działania społeczne elblążan. Jakie? Na przykład remont łazienki niepełnosprawnego sąsiada, posiłki dla ubogich, budowę bezpiecznego placu zabaw na Twoim osiedlu albo zakup drzewek do posadzenia w pobliskim parku.
Tą "skarbonkę" nazwaliśmy Funduszem Grantowym. (Grant to przekazanie określonej kwoty na konkretne działanie społeczne). Wszystkie pieniądze zebrane na Fundusz, czy to z 1 % czy innych darowizn finansowych, przekażemy na wybrane przez Komisję Grantową inicjatywy, zgłoszone przez mieszkańców Elbląga. Więcej o działaniu Funduszu Grantowego dowiesz się czytając wydanie POZARZĄDOWCA w dziale PUBLIKACJE.

 

Przekaż 1% podatku na Fundusz Grantowy Stowarzyszenia ESWIP i zostań fundatorem ciekawej inicjatywy.

 

KRS: 0000001316