OFERTA PRACY!

Stowarzyszenie ESWIP poszukuje pracownika na stanowisko psycholog. Szczegółowe informacje na temat oferty pracy znajdują się poniżej:

1. Stowarzyszenie ESWIP poszukuje pracownika na stanowisko psycholog (1/2 etatu):

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie w aktywności społecznej i zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym;
  • prowadzenie warsztatów i spotkań indywidualnych (rozwój kompetencji społecznych i interpersonalnych w obszarze reintegracji do życia społecznego);
  • wspieranie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w podejmowanych przez nich inicjatywach społecznych i aktywności zawodowej.

Oczekiwania od kandydata/kandydatki:

  • wykształcenie wyższe;
  • ukończone studia wyższe lub podyplomowe na kierunkach psychologicznych;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym;
  • duże zdolności komunikacyjne:
  • duże zdolności organizacyjne;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • asertywność, umiejętności radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów;
  • praca na rzecz realizacji celów statutowych stowarzyszenia;
  • terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań;
  • umiejętność obsługi komputera.

Oferowane:

  • ciekawa i odpowiedzialna pracę w zmotywowanym i dynamicznym zespole;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków;
  • praca w dużej i prężnie działającej organizacji.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 22 września 2017 r. na adres eswip@eswip.pl. W aplikacji należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. w celach związanych z rekrutacją.”